Erciyes Kayak Merkezi’nde Otel Fiyatları

Erciyes Kayak Merkezi’nde otel fiyatları farklılıklar göstermektedir. Kar ve doğa sporu severlerin en çok tercih ettikleri rotaların başında gelmektedir. Birçok özelliği ile tatilcileri kendine çeken kayak merkezinde ister kayak yapabilir, isterseniz kızakla kayabilirsiniz. Aynı zamanda teleferik ile muhteşem doğasının keyfini çıkarabilirsiniz. Şehrin gürültüsünden, kirliliğinden uzakta bembeyaz örtü içinde keyifli bir tatil için en iyi seçeneklerden biridir.

Erciyes otelleri ise istenilen özelliklere sahiptir. Temiz, ferah, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan otellerinin piste yakın olanları olduğu gibi piste uzak olan otelleri de vardır. Bu sizin tercihinize bağlıdır. İster uzakta ister piste yakın otellerde konaklayabilirsiniz. Otellerin doluluk oranları kış sezonun ilk aylarında fazladır. Bahar aylarına doğru ise doluluk oranı azalmaktadır. Otellerin doluluk oranı ise en az yaz aylarında olmaktadır.

Erciyes Otellerinin Fiyatları Nelerdir?

Erciyes'te Kayak Kiralama - Genel

Erciyes kayak merkezi özellikle Aralık, Mart ayları arasında yoğundur. Bu yoğunluk otel fiyatlarını da etkilemektedir. Talep arttıkça fiyat yükselmektedir. Kış sezonun bitmesi ve doluluk oranlarının azalması ile beraber otellerin fiyatları bir nebze de olsa düşmektedir. Otel fiyatlarını etkileyen başlıca faktörler ise şunlardır;

    1. Otellerin fiyatları sezona göre değişmektedir. Kış aylarında daha pahalı, yaz aylarında daha uygundur.
    1. Otellerin fiyatları piste yakınlık derecesine göre değişebilmektedir. Genellikle büyük pistlere yakın olan oteller daha pahalıdır.
    1. Otellerin kalitesi, sunulan hizmetlerin niteliği de yine fiyatları etkilemektedir.
  1. Otel fiyatları odanın büyüklüğüne, odada kalacak kişi sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

Erciyes Kayak Merkezinde Uygun Otel

Erciyes Kayak Merkezi Otel Fiyatları - Tesisler

Erciyes kayak merkezinde uygun fiyata tatil yapmak için iki seçeneğiniz bulunmaktadır. Ya sezon dışı gelip tatil yapmalı ya da daha önceden rezervasyon yaptırmalısınız. Aralık ve Mart ayları arasında Erciyes kayak merkezine olan talep arttığı için otel fiyatları yükselmektedir. Bu yüzden eğer uyguna tatil yapmak istiyorsanız bu aylar arasında değil dışında bir zamanda tatile gelebilirsiniz. Erciyes kayak merkezinde kışın olduğu gibi yazın da tatilciler için farklı etkinlikler ve yarışmalar düzenlenmektedir. Otel fiyatını uyguna getirmek için ise birkaç ay öncede rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Cevap bırakın