Erciyes Kayak Merkezi Grand Eras Hotel

İç Anadolu’nun en büyük ve en heybetli dağı Erciyes yamaçlarında kurulu Grand Eras Hotel, kayak tatili için gelen konuklarına muhteşem bir kış tatili yaşatmayı amaçlıyor. 130 yatak kapasiteli otele özel aracı ile gelen konuklar için kapalı otopark bulunmaktadır.

Kayak öncesinde spor yaparak kaslarınızı ısındırabileceğiniz bir spor salonu ve kayak sonrasında da kaslarınızın rahatlamasını sağlayacak bir SPA merkezi bulunmaktadır. SPA merkezinde sauna ve ısıtmalı kapalı yüzme havuzu mevcuttur. Otele ulaşım oldukça rahat, şehir içi ulaşım araçları veya Grand Eras Hotel transfer hizmetleri ile tesise ulaşabilirsiniz.

Güler yüzlü personeli ile size ve ailenize konforlu bir tatil imkanı sunan otel, aynı zamanda teknik altyapısı çok güçlü olan konferans salonları ile iş dünyasının ihtiyaçlarına da profesyonel bir bakış açısı ile cevap verebilmektedir.

Konaklama & Odalar

Otelde 3 tip oda bulunmaktadır. Bunların ikisi standart oda konseptinde iken, diğeri ise aileler için daha uygun olan süit odalardır. Süit odalar 40 metrekare ve standart odaya ek olarak bir de salon içermektedir. Bu sayede kalabalık ailelerin fertleri, salondaki kanepeyi yatağa çevirerek konaklayabilir.

Grand Eras Hotel odalarındaki yatakların tamamı ortopedik olup kayak sonrasında yorulan bünyenizin konforlu bir uyku çekmesini sağlar. Odaların çoğunda gösterişli Erciyes manzarası bulunmaktadır. Tüm odalarda televizyon, mini bar, emanet kasası ve telefon imkanları mevcuttur. Süt odalarda 4 kişiye kadar konaklama yapılırken, standart odalarda 2 kişi konaklayabilmektedir.

Yeme İçme

Otelde yarım pansiyon konsepti bulunmaktadır. Konsept dahilinde konuklar sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinden ücretsiz faydalanabilmektedir. Çocuklar için özel çocuk büfesi mevcuttur. Ayrıca otelde Türk ve Dünya mutfaklarının eşsiz lezzetlerini konuklarına sunan bir adet alakart restoran da bulunmaktadır. Otelde çay saatinin yanı sıra bir adet gece kulübü bulunuyor.

  • Sabah Kahvaltısı: 07:00 – 10:00
  • Alakart Restoran: 12:00 – 16:00
  • Akşam Yemeği: 19:00 – 21:00
  • Çay Saati: 17:00 – 18:00
  • Gece Kulübü: 23:00-01:00

Hizmet ve Aktiviteler

Otelde donanımlı bir SPA merkezi bulunmaktadır. Konuklar bu merkezdeki sauna ve kapalı yüzme havuzundan ücretsiz faydalanabilirler. Ayrıca kayak sonrasında gerilen kaslarınızı gevşetmek ve tüm yılın yorgunluğunu üzerinizden atmak için Grand Eras Hotel masaj uygulamalarından da faydalanabilirsiniz. Masaj uygulamalarından ücret alınmaktadır.

Otelde ayrıca akşam saatlerinde eğlenceler düzenlenmektedir. Bu eğlenceler kimi zaman akşam yemeğine eşlik eden canlı müzik, kimi zaman da farklı konseptler ile düzenlenen partiler şeklinde gerçekleşmektedir.

Kayak

Otel kayak merkezinin 2 adet teleski ve 2 adet telesiyej mekanik taşıma sistemlerine bağlantılıdır. Telesiyejlerin her biri 1.500 metre uzunluğundadır.

Otel bünyesinde pistlerde ihtiyacınız olabilecek tüm ekipman, kayak kıyafetleri ve kayak aksesuarları kiralanmaktadır.

Genel Yorum

Grand Eras Hotel, gün boyu çocuk animasyonu etkinlikleri düzenlemektedir ve palyaço eşliğinde çocuklarınız çeşitli etkinliklere katılabilmektedir. Bu sayede çocuklarınız güzel bir tatil geçirirken, siz de dinlenme imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca otelde çocuklar için de özel bir havuz bulunmaktadır. Bebeği olan aileler için kayak tatili çok zor olabilmektedir. O nedenle tesiste bebek bakımı hizmeti mevcuttur, ücretli olan bu hizmetten yararlanarak kayak tatilinizi bebeğinizi profesyonel bakıcılara emanet olmanın vermiş olduğu gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Kayak, SPA ve havuz faaliyetlerine ek olarak otelde güzel vakit geçirmeniz için masa tenisi ve bilardo gibi salon oyunları da bulunuyor. Salon oyunlarının tamamı ücretsizdir.

Kayak tatilinizi veya Erciyes gezilerinizi bir rehber eşliğinde yapmak isterseniz, Grand Eras Hotel’in tur hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Cevap bırakın