Erciyes Kayak Merkezi Otel Fiyatları

Erciyes yüksekliği bakımından İç Anadolu Bölgesi’nin en yüksek dağı olma özelliğine sahiptir. Erciyes kayak merkezi bembeyaz muhteşem örtüsü, uzun ve geniş pistleri ile kar tatili yapmayı sevenlerin ilk rotası olmaktadır. Kar kalınlığı açısından ideal bir orana sahip olan Erciyes kayak merkezi otel fiyatları ile dikkat çekmektedir ve her mevsim tatilcilere istenilen özellikleri ve fırsatları sunmaktadır. Erciyes Kayak Merkezi otel fiyatları açısından Uludağ ve Kartalkaya gibi ünlü merkezlere göre daha uygundur ve pist uzunlukları da oldukça iyi durumdadır. Erciyes

Kısa olan pistler olduğu gibi uzun ve daha geniş olan pistlerde bulunmaktadır. Toplam 34 farklı pist bulunmaktadır. Pistler zorluk derecesine göre ayrıldığı için hem profesyonel hem de acemi kayakçılar için ideal fırsatları sunmaktadır. Kayak merkezinde genel olarak sezon Aralık ayı ile beraber başlamakta ve Mart ayına kadar devam etmektedir. Erciyes Kayak Merkezi buraya gelen tatilcilere pist uzunlukları, harika restoranları,  fiyatları, olağanüstü doğası ile harika fırsatlar ve seçenekler sunmaktadır.

Erciyes Kayak Merkezi’nde Otel Fiyatları

Erciyes Kayak Merkezi Otel Fiyatları - Pistler

Erciyes kayak merkezindeki otellerin pek çok pistlere oldukça yakındır. Aynı zamanda hem pahalı hem ucuz seçenekler ile her bütçeye uygun otel bulmak mümkündür. Otellerin çalışanları müşteri odaklı olarak çalışmakta, restoranlarında menüleri oldukça çeşitli olmaktadır. İyi ve kaliteli hizmet sunma çabası ile hizmet veren oteller bulunmaktadır. Erciyes otelleri buraya gelen tatilciler için istenilen tüm olanakları, imkanları ve fırsatları sunmaktadır. Otellerin özellikle et menüleri oldukça iddialıdır.

Erciyes Kayak Kiralama Fiyatları Nedir?

Erciyes Kayak Merkezi Otel Fiyatları - Teleferik

Kayak yapmak isteyenlerin rotalarından biri olan Erciyes kayak merkezinde kayak fiyatları değişkendir. Kayağın cinsine, boyutuna, türüne ve ne kadar süre için kiralandığına göre fiyat değişmektedir. Kayak yapmayı bilmeyenler için bölgede lisanslı kayak hocaları bulunmaktadır. Bu sayede alınacak dersler sayesinde kayak öğrenilebilmektedir. Kayak bilmeyen ve öğrenmek istemeyenler için ise kızaklar bulunmaktadır. Kızaklarda en az kayak yapmak kadar keyiflidir.

Kayak kiralamak istemeyenler için kızak kiralama yerleri de bulunmaktadır. Erciyes’in muhteşem doğa manzarasının, beyaz örtüsünün tadına ister kızak isterseniz de kayak ile varabilirsiniz. Tatili taçlandırmak için ise teleferik turlarına katılabilir, kayak merkezini yukarıdan izleme ve tadına varma şansı elde edebilirsiniz.

Cevap bırakın