Erciyes’te Kayak Öğrenenlere Özel Pist

İç Anadolu Bölgesi’nin en büyük dağı olan ve kış tatili için en ideal yerler arasında bulunan Erciyes Dağı, bulunduğu coğrafi konumu nedeniyle gözde tatil mekanları arasında bulunuyor. En cömert pistleri sayesinde misafirlerine güvenilir kayak hizmeti sunan Erciyes Kayak Merkezi, 7/24 hizmeti sayesinde tatil yapmayı sevenlerin yüzünü güldürüyor. Erciyes kayak merkezinde onlarca farklı pist bulunuyor. Zorluk derecesine göre değişen pist alanları sayesinde uzmanı olduğunuz pistlerde rahat bir şekilde kayabilirsiniz. Özellikle kayak yapmaya yeni başlayanlar için en ideal pistler başlangıç seviyesinde olan pistlerdir. Kayak merkezinde yeni başlayanlara özel pist de bulunuyor. Özel pist ve kayak yapmayı öğrenmek için her türlü olanağı sunan merkez, kayak sporuna kısa sürede adapte olmanızı sağlıyor. Bir süre sonra kaymaya alışacağınız için zamanla profesyonel kayakçılar arasında yer alarak profesyonel pistlerde kayabilirsiniz.

Ulaşım Olanakları

Erciyes'te Kayak Kiralama - Genel

Kayseri’nin en önemli tatil merkezleri arasında bulunan ve her yıl yüzlerce misafirine sorunsuz hizmet sunan Erciyes Dağı, kolay ulaşım hizmeti sayesinde en gözde tatil mekânları bulunuyor. Erciyes kayak merkezi, hafta sonu bile uğrayabileceğiniz tatil mekânları arasında bulunduğundan dolayı, ulaşım konusunda herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Havaalanı Kayseri’ye yakın olduğundan rahat ulaşım sayesinde şehir merkezine ulaşabilir ve oradan Erciyes Dağı’na giden ulaşım araçları ile kısa sürede kayak merkezine ulaşabilirsiniz. Kayak merkezine şehir merkezinde kısa sürede ulaşacağınızdan dolayı, yolculuk esnasında sıkılmayacaksınız. Ayrıca isterseniz direkt olarak havaalanından araç kiralayarak da Erciyes kayak merkezine keyifli bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz.

Konaklama İmkanı  Özel Pist ve Olanaklar

Erciyes Kayak Merkezi ve Tatil Yapmak İçin 3 Neden - Artaş Erciyes Otel

Erciyes Dağı’na tatil yapmak için gidenler orada günlerce konaklamak isteyenler için en kaliteli oteller hizmete sunuluyor. Konaklama konusunda en ideal oteller arasında bulunan ve misafirlerine güler yüzlü çalışanları ile dört dörtlük hizmet sunan Erciyes otelleri, pistlere oldukça yakın olduğundan dolayı, kayak keyfini istediğiniz zaman yaşayabilirsiniz. Ayrıca otellerde sunulan internet bağlantısı sayesinde dilediğiniz gibi internete bağlanarak manzarayı sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. En kaliteli odaların bulunduğu Erciye kayak merkezinde, en eğlenceli kayak keyfini yaşayacak ve geri döndüğünüzde kendinizi yeni doğmuş gibi hissedeceksiniz. Bu nedenle kış tatilini en güzel şekilde yaşamak isteyenler için Erciyes, muhteşem havası ve manzarası ile en ideal tatil hizmetini sunuyor.

Cevap bırakın