Erciyes’te Kayak Sezonu Ne Zaman Başlar?

İç Anadolu’nun en yüksek dağı olan ve kayak turizmi keyfini doyasıya yaşamak isteyenler için en ideal tatil merkezleri arasında bulunan Erciyes kayak merkezi, her yıl yüzlerce misafirini en güzel şekilde karşılıyor. Erciyes kayak merkezine gelenler, tatil planlarını önceden yaptıkları için tatil esnasında herhangi bir sorunla karşılaşmıyorlar. Fakat insanlar tatile gelmeden önce, Erciyes’te kayak sezonunun ne zaman başladığı hakkında bilgi alarak, bu bilgilere göre tatil hazırlıklarını yapıyorlar. Erciyes’te kayak sezonu genellikle 20 Kasım’da başladığı için, tatil hazırlıkları bu palana göre yapılıyor. Bu aydan itibaren Erciyes Dağı, misafirlerini en güzel şekilde ağırlayarak kış tatilinin en güzel şekilde yaşanmasına yardımcı oluyor.

Kolay Ulaşım Hizmeti

Erciyes Kayak Merkezi Doluluk Oranı - Pistler

Erciyes Dağı’nda en güzel şekilde tatil keyfi yapmak isteyenler, en çok kolay ulaşım imkânı sayesinde sıkça bu tatil merkezine geliyorlar. Sönmüş bir volkanik dağ olan Erciyes Dağı, Kayseri Havaalanı’ndan misafirlerine kolay ulaşım imkânı sunuyor. Şehir merkezinden 22 kilometre uzaklıkta bulunan Erciyes Dağı, 7/24 hizmet anlayışı sayesinde tatil keyfinin en güzel şekilde yaşanmasına yardımcı oluyor. Ayrıca bölgede bulunan konaklama imkânı sayesinde bu tatil bölgesinde istediğiniz süre kalabilirsiniz. Oteller, en kaliteli hizmeti sunduğundan dolayı kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Manzaralı odalar sayesinde muhteşem doğayı en güzel şekilde seyredecek ve kendinizi farklı bir yerde hissedeceksiniz. Bu nedenle kış tatili için Erciyes Dağı’nı tercih edebilirsiniz.

Erciyes’te Kayak Sezonu

Erciyes Kayak Merkezi Otel Fiyatları - Pistler

Kaliteli ve konforlu odaları ile misafirlerine en güzel hizmeti sunan Erciyes Otelleri, misafirlerini rahat ettirecekleri odaları ile sorunsuz hizmet sunuyor. Otellerde sunulan hizmetler arasında; lüks oda hizmeti, kablosuz internet bağlantısı, TV keyfi ve daha birçok hizmet sunuluyor. Sunulan bu hizmet sayesinde otellerde konforun keyfini sürerek kayak keyfini en güzel şekilde yaşayabilirsiniz. Ayrıca kayak kiralayabileceğiniz yerlerde bulunduğundan dolayı kendinize uygun kayağı en güzel şekilde kiralayabilirsiniz. Uygun fiyatlarla kiralayacağınız kayaklar son derece kaliteli ve dayanıklı olduklarından dolayı kayma esnasında herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Bu hizmetler sayesinde Erciyes otelleri her yıl yüzlerce yerli ve yabancı misafirini en güzel şekilde karşılamaya devam ediyor.

Cevap bırakın